Jacksons Kidzz in the Buckley School

3. září 2010 v 17:57 | Caitlin ^^ |  Novinky
Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona - Princ Michael (13) a Paris (12) - zahájily studium na tradiční škole minulou středu - je to jejich první zkušenost která se netýká učení doma. Princ a Paris poprvé vyhráli nad jejich skeptickou babičkou, Katherine. Rodinný příslušník blízký k této situaci řekl pro PopEater že zákonný zástupce Prince a Paris protestoval proti nápadu dát děti do školy, protože měl pocit, že Michael by s tím nesouhlasil. Avšak jeden ze synů Jermaina Jacksona (Takže Jaafar :D*) se zapojil a podporoval Katherine aby povolila Princi a Paris skončit s domácím učením.
Nejstarší děti Krále Popu navštěvují Buckley School v San Fernando Valley a lidé ze školy řekli PopEateru, že je "normální" pokud jsou tu slavné děti.
Oba mají plný úvazek osobních strážců, hlídají školní parkoviště a doprovázejí děti ze třídy do třídy, k jejich skříňkám a dokonce je hlídají i během oběda. Zdá se že tento druh pozornosti potlačuje jejich schopnost zapadnout do kolektivu - dvě věci, které jsou důležité pro mladý princ, který hledal "sociální zkušenost", které je zapsáno na prestižní škole. Prameny nám říkají, Jackson jsou pouze studenti na exkluzivní školy se na plný úvazek bezpečnostní detail.
"Situace s bodyguardy je opravdu trochu zastrašující pro jiné děti,", pro PopEater říká jeden z rodičů, který má čtyři děti ve škole. "A to z nich dělá váhavých na přístup Prince a Paris."
Někteří lidé v rodině Jacksonovcov jsou také naštvaní s kvůli této situaci, protože pevně věří, že posílat děti do školy, není něco, co by si Michael přál. On skvěle chránil své děti od veřejnosti, a nyní různý členové rodiny přesvědčeni, že jsou zranitelné a vystaveny vnějšímu světu.

"Je to obrovská změna pro obě děti," říká rodinný příslušník pro PopEater.
Celá Jacksonová rodina souhlasila že nejmladší dítě, Blanket, který má 8 let, je údajně nejnesmělejší ze všech tří, není připraven a zůstane doma u soukromých učitelů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tear Tear | Web | 4. září 2010 v 11:16 | Reagovat

prey:(Takže Jaafar :D*) :DDD
ty volé..:D to jsem ráda že tam časem taky budu:-*

2 Lenušik → your aff ♥ Lenušik → your aff ♥ | Web | 5. září 2010 v 15:04 | Reagovat

Vidím, že to je preložené! :-) Si šikovná! :D A dík, že kopíruješ s mojou ikonou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama